Rubus – malinowa szkoła rodzeniaKobiety intuicyjnie poszukują sposobów radzenia sobie z lękiem i napięciem towarzyszącym im często w ostatnim trymestrze ciąży. Dlatego coraz liczniej uczestniczą w zajęciach szkół rodzenia, które przybliżają prawdę o porodzie i obniżają poziom niepotrzebnego lęku.

Uczestnicy szkół rodzenia oczekują – poza praktycznym przygotowaniem, nawiązania relacji z innymi uczestnikami, którzy są w podobnej sytuacji. Dlatego mając kilkuletnie doświadczenie w kontaktach z kobietami będącymi w ciąży, wyszłyśmy z inicjatywą stworzenia szkoły rodzenia Rubus.

MALINOWA SZKOŁA RODZENIA

Nasza szkoła rodzenia, współpracuje z wykwalifi- kowanymi, doświadczonymi lekarzami, położnymi i pielęgniarkami. Zestaw ćwiczeń dla kobiet ciężarnych, rodzących i będących w okresie połogu przygotowała i prowadzić będzie, mgr wychowania fizycznego. Współpracujący z nami lekarze, tak jak i my same, pracują na co dzień w Ginekologiczno – Położniczym Szpitalu Klinicznym przy ul. Polnej w Poznaniu.

Przestrzegając zasad zdrowego odżywiania się w ciąży, kobieta spodziewająca się dziecka powinna też uwzględnić w diecie produkty szczególnie „przyjazne” przyszłym mamom.

www.malinowerodzenie.pl

powrót